Hakkımızda

TÜM PROJELERDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA HAZIRIZ.

  YURDUMUZUN BİR MERMER CENNETİ OLMASI HASEBİYLE “MİMAR SİNAN” DAHİ CAMİ İÇLERİNDE MERMERİ ÖN PLANA ALMIŞTIR. ÖZELLİKLE MİNBER ÇALIŞMALARINDA TÜRK – İSLAM EL İŞÇİLİĞİ KENDİNİ GÖSTERMEKTEDİR. BİZLERDE MİNBERDE FARKLILIĞI OLUŞTURMAK İÇİN DEĞİŞİK DESENLER KULLANMAKTAYIZ. KAFESLİ, LALE DESENLİ, VARAK MODELLİ VE BALTACA MODELLİ MİNBER ÇEŞİTLERİMİZDE EN GÜZEL EL İŞÇİLİĞİNİ UYGULAMAKTAYIZ. MUKARNAS ÇALIŞMALARI TAMAMEN MİMAR SİNAN USTAMIZIN DİZAYNINDA OLUP HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİĞE İHTİYAÇ DUYULMAMIŞTIR VE ONUN YAPTIĞI ESERLER HİÇBİR ZAMAN ESKİMEMİŞTİR. İŞLEMELİ MİNBERLER, HALAT DESENLERİ TAÇ VE YAZILARLA ÖZENEREK YAPILAN MİHRAP ÇALIŞMALARININ EN GÜZİDE ÖRNEKLERİNİ SİTEMİZDE GÖREBİLECEKSİNİZ. DEĞİŞİK DİZAYN VE ÖZELLİKLERDE İHTİYAÇ VE İSTEKLERİNİZİ KARŞILAMAYA HAZIRIZ. ALDIĞIMIZ SİPARİŞLERDE VE YAPTIĞIMIZ İŞLERDE; ZAMANINDA TESLİM, HATASIZ ÜRÜN ÜRETİMİ, KUSURSUZ İŞÇİLİK VE ANLAŞMA ŞARTLARINA BAĞLI KALMAYI KENDİMİZE PRENSİP EDİNDİK.

KALİTE POLİTİKAMIZLA PİYASANIN ÖNEMLİ NOKTASINDA YER ALIYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİN KALİTE BEKLENTİLERİNE CEVAP VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

MERMER TAŞINI NAKIŞ GİBİ İŞLEMEKTEYİZ. KISACASI EKMEĞİMİZİ TAŞTAN ÇIKARIYORUZ. “SANAT GÖREN GÖZ İÇİNDİR” SLOGANIYLA YOLA ÇIKTIK MADENDEN SANATA YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR. 

OfoSoft
Telif Hakkı 2013-2014 Özkoç Mermer ve Dekorasyon'a Aittir.
Online : 2 | Bügün : 29 Toplam : 287101